Grafity

KAMB Import-Export jest wyłącznym przedstawicielem m.in. w Polsce, w Czechach, na Słowacji, na Litwie oraz w Ukrainie włoskiej firmy Atal s.r.l., [ https://atalgrafiti.com/en/index.asp ] dostawcy grafitów, izolatorów oraz środków smarnych i uwalniających.
Firma Atal s.r.l. specjalizuje się w dostawach elementów grafitowych do produkcji narzędzi diamentowych, dla odlewni metali, dla hut szkła, dla przemysłu motoryzacyjnego, dla jednostek badawczych (w tym do technologii Spark Plasma Sintering) i in. Nieustannie rozbudowywany i unowocześniany park maszynowy jest w stanie sprostać nawet najbardziej zaawansowanym projektom. Elementy grafitowe są wykonywane z surowca dostarczanego z Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Japonii. Firma Atal s.r.l. nie wykorzystuje w produkcji surowców pochodzenia chińskiego, zapewniając najwyższą jakość dostarczanych produktów.
Poza grafitami KAMB Import-Export dostarcza także środki smarujące i uwalniające: grafit koloidalny w roztworze wodnym, azotek boru w sprayu, molibden w sprayu oraz grafit w sprayu (opisane w oddzielnej zakładce Środki smarne i uwalniające).

Grafity do produkcji narzędzi diamentowych (segmentów)

Grafity do produkcji matryc i tygli

Grafity do wytłaczania

Grafity do produkcji szkła

Grafity dla jednostek badawczych

Środki smarne i uwalniające

Pozostałe