Grafity do produkcji narzędzi diamentowych (segmentów)

Firma Atal s.r.l., której wyłącznym przedstawicielem jest KAMB Import-Export, specjalizuje się w dostawie kompletnych form grafitowych służących do produkcji narzędzi diamentowych (wszelkiego rodzaju segmentów), zarówno do tarcz jak i brzeszczotów.

Firma Atal s.r.l., specjalizuje się także w dostawie elementów grafitowych i innych, niezbędnych materiałów, służących do produkcji linki diamentowej (koralików). Produkcja linki diamentowej wymaga bardzo dużej precyzji produkcji, dlatego ważne jest, aby służące do tego celu elementy grafitowe były całkowicie zgodne z wytycznymi klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów do produkcji linki diamentowej.

Wszystkie te elementy są zawsze produkowane wg rysunku klienta. Standardową tolerancją gwarantowana przez firmę Atal s.r.l. jest ± 0,02 mm.

Poza gotowymi formami oferowane są następujące elementy i materiały:

  • Przekładki
  • Stemple
  • Elektrody
  • Izolatory (różnej jakości)
  • Grafit w postaci granulatu

Przesyłając zapytanie na elementy grafitowe należy podać:

  1. Wymiary (wraz z dołączonym rysunkiem technicznym, który jest to wymagany z wyłączeniem zamówień na najprostsze elementy o trzech wymiarach).
  2. Gatunek grafitu lub planowane przeznaczenie segmentu (wówczas zostanie przez nas dobrany odpowiedni gatunek grafitu). Jeżeli dotychczas Klient korzystał z wyrobów innej firmy, określenie używanego gatunku będzie pomocne w doborze odpowiednika tego samego materiału (lub materiału o wskazanych innych parametrach),
  3. Ilości do zakupu,
  4. Ewentualnie dodatkowe parametry, jeśli są wymagane.

 Firma Atal s.r.l. oferuje obecnie także możliwość opracowania od podstaw elementów grafitowych i form do produkcji oczekiwanego segmentu. Innymi słowy, jeżeli dostarczą nam Państwo gotowy segment / element, który chcieliby Państwo móc samemu produkować firma Atal s.r.l. może opracować całą dokumentację techniczną dla jego produkcji.

Dostarczamy także środki smarne i uwalniające, (opisane w oddzielnej zakładce Środki smarne i uwalniające).